Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie salonu w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie - WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratowych zlokalizowane na VII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 530 000 zł. Mieszkanie położone na granicy Śródmieścia (Żelazna, Solidarności, Jana Pawła) – jeden przystanek tramwajowy od linii metra.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Budynek w nowej technologii – ściany ceramiczne, miejsce parkingowe w poziomie -1, loggia oszklona, bezsłupkowa (szkło hartowane). Budynek posiada recepcję na parterze. Mieszkanie z niskim czynszem (350 zł miesięcznie). Mieszkanie dobrze wykończone, cena mieszkania z miejscem postojowym i meblami. (126-7052)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl