Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia saloon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1959 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 450 000 zł. Osiedle monitorowane. Blok ocieplony, odnowiona klatka schodowa z domofonem.

Rozkład pokoi: salon + sypialnia + pokój dziecięcy + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon.

Piękne, zielone i zadbane podwórko. Okna mieszkania wychodzą na dwie strony świata – południową i północną.

Mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji – doskonała komunikacja: metro, tramwaje, autobusy; niedaleko Dworzec Zachodni. W najbliższej okolicy: sklepy, apteki, restauracje, szkoły, przedszkole, przychodnia, basen, teatr itp.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie pod koniec 2009 roku. Wymieniona została cała instalacja elektryczna, grzewcza – wraz z grzejnikami, wodna i kanalizacyjna. Doprowadzone są też podtynkowo przewody do Internetu i telewizji kablowej umożliwiające swobody wybór operatora lub operatorów tych usług spośród czterech dostępnych. Cały sprzęt AGD i armatura wymieniona powyżej jest także z 2009 roku.

Mieszkanie z wymienionymi oknami na plastikowe. W pokojach na podłodze jest dębowy parkiet, a w kuchni, łazience i przedpokoju terakota. Wszystkie ściany i sufity w czasie remontu zostały pokryte na nowo gładzią i pomalowane, a w łazience dodano podwieszany sufit z odprowadzeniem wilgoci. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 6 m2.

Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. (126-7094)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl