Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na fragment salonu ze sprzętem RTV w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1956 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 350 000 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– korytarz

Największą zaletą mieszkania jest jego atrakcyjna lokalizacja, szczególnie dla młodego małżeństwa z dzieckiem – mieszkanie znajduje się blisko żłobków, przedszkoli, szkół, parku, sali sportowej. Mieszkanie w wysokim standardzie (drzwi i okna drewniane, parkiet dębowy,, stal nierdzewna, mosiądz). Na uwagę zasługuje też niespotykanie oryginalna aranżacja kuchni.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-6252)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl