Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5792-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na VII piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 520 000 zł. Okna wychodzą na dziedziniec, co zapewnia ciszę i spokój. Osiedle jest strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który daje mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Mieszkanie jest nie tylko doskonałym miejscem do zamieszkania, ale również świetną inwestycją kapitału ze względu na wyjątkowe położenie na mapie Warszawy. Dzięki usytuowaniu tuż przy drugiej linii metra, inwestycja nigdy nie straci na wartości. Apartament jest całkowicie wykończony w wysokim standardzie – parkiet egzotyczny, sprzęt agd, gresy i terakoty wysokiej klasy. Pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD Siemens.

Rozkład pokoi:

salon

– kuchnia

– aneks jadalny

– loggia

– sypialnia

– łazienka

– przedpokój

W okolicy ośrodek sportu, teatr, sklepy spożywcze, piekarnie, restauracje. W cenie zawarta jest duża oddzielna komórka gospodarcza oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. (126-5792)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl