Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

29 stycznia 2015

126-3086-4Do sprzedaży ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na III piętrze, w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z 2010 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 920 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– toaleta

– łazienka

– loggia.

Przestronne, jasne oraz komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Budynek z 2010 roku, z własnym patio, placem zabaw oraz całodobową ochroną. W skład mieszkania wchodzi także garaż podziemny oraz komórka lokatorska. Wykończone w wysokim standardzie. Instalacja alarmowa, wideomofonowa, inteligentnego budynku (możliwość sterowania niektórymi obwodami elektrycznymi z dowolnego miejsca na świecie). W tym samym budynku znajdują się 2 sklepy spożywcze, fryzjer, apteka, stomatolog oraz klinika medyczna. W pobliżu żłobki, przedszkola, szkoły, liczne place zabaw, 2 bazarki, lasek na Kole, Wola Park oraz komunikacja miejska (tramwaje, autobusy, a w przyszłości metro). Ogromnym atutem jest oferowana w pakiecie działka rekreacyjna (10 min. drogi na piechotę). Działka 450 m? z nowym domkiem oraz placem zabaw dla dzieci. Jest to idealne miejsce na odpoczynek wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku. Miejsce sprzyja rodzinnym spotkaniom oraz relaksowi po ciężkiej, całodziennej pracy. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3086)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl