Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu do sprzedaży na Woli w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na XII piętrze, w 14-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 349 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Odświeżenia może wymagać jedynie łazienka. Mieszkanie zadbane, czyste oraz ciche. Z okiem rozpościera się zapierający dech w piersiach widok. Na ostatnim piętrze znajduje się przynależąca do mieszkania komórka. Mieszkanie posiada księgę wieczystą.

Mieszkanie w korzystnej lokalizacji – niedaleko liczne przystanki autobusowe, które pozwalają dostać się do Centrum w ok. 20 minut. Blisko C.H. Wola Park, sklepy, punkty usługowo-handlowe, poczta, przedszkola, szkoły, park a także w przyszłości stacja metra. Spokojne osiedle otoczone zielenią m. in. Park Sowińskiego, Park Szymańskiego oraz Park Moczydło.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7447)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl