Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

29 czerwca 2016

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy WolaWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 usytuowane na VI piętrze, w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z 1998 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 519 000 zł.

Mieszkanie wyjątkowo duże, przestronne, zadbane oraz nowocześnie urządzone. Ponadto mieszkanie niezwykle jasne, widne, słoneczne, przestronne i ciche. Ekspozycja okien: północ – południe. Mieszkanie wysokie na 2,65 metra.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– schowek
– loggia

Mieszkanie z położonym na podłogach parkietem drewnianym oraz gresem. Możliwość wydzielenia garderoby. Mieszkanie z przynależnym schowkiem na klatce (o powierzchni 1.5 m2.) oraz piwnicą (2 mkw.). Miejsca do parkowania na parkingu przy bloku (wjazd tylko dla mieszkańców). Istnieje możliwość kontynuacji wynajmu miejsca w garażu podziemnym w sąsiednim bloku w atrakcyjnej cenie.

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2011 roku. Stan – do wprowadzenia. Mieszkanie własnościowe. Świetna lokalizacja – w pobliżu mieszkania liczne linie autobusowe i tramwajowe, CH Klif, sklepy, restauracje, punktu usługowe, szkoły, przychodnie, basen i place zabaw. Osiedle częściowo strzeżone, spokojni sąsiedzi.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7459)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl