Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1973 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 289 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– balkon/loggia
– przedpokój

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się przyszłych właścicieli (puste, bez mebli). Mieszkanie z przynależną piwnicą. Blok (rama H) z lat 70-tych, na ósmym piętrze, na każdym piętrze po trzy lokale, w ekspozycji płd-zach. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją i wymienionymi frontami balkonów. Grunty są uregulowane, co pozwala na wyodrębnienie własności.

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – wokół zieleń (działki, Lasek na Kole, Park Moczydło, ogródki działkowe), sklepy, bazar, duże centrum handlowe, szkoły wyższe, rewelacyjny punkt komunikacyjny (tramwaje, autobusy, w niedalekiej przyszłości stacja metra). (126-7583)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl