Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie - WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na II piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 400 000 zł.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu przedstawia się następująco:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w świeżo oddanym budynku apartamentowym. Na dole punkty usługowe i sklepy znanych marek. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Linia tramwajowa pod budynkiem.

Mieszkanie w wysokim standardzie – na podłodze stonowana terakota, a na ścianach gustownie dobrana glazura. W pokojach ściany pastelowe, czyste i świeże. Całe mieszkanie jest bardzo czyste i zadbane. Mieszkanie z klimatyzacją. Budynek chroniony 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7607)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl