Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie - WolaWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na VI piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 439 000 zł. Mieszkanie nadaje się do natychmiastowego zamieszkania, jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD (wszystko nowe, na gwarancji, w cenie mieszkania).

Świetna lokalizacja – mieszkanie położone jest na strzeżonym osiedlu.
Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– gabinet do pracy / pokój dla dziecka / garderoba
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, wykończone przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów (gres polerowany, marmurowe parapety, oświetlenie LED sufitów). Mieszkanie słoneczne, ciche z widokiem na Patio. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7749)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl