Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie, w dzielnicy WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na VII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 455 000 zł. Mieszkanie jest niezwykle duże, przestronne, na dodatek sprawiające stwarzające wrażenie jeszcze większego, niż jest w rzeczywistości.

Świetna lokalizacja – nieopodal wszystkie możliwe środki transportu miejskiego, tylko 800 m do stacji metra. Mieszkanie kompletnie wyposażone: zmywarka, pralka, nowa kuchnia indukcyjna, wanna i prysznic, biały montaż. Mieszkanie umeblowane, na życzenie kupującego meble zostaną usunięte. Mieszkanie z oddzielną garderobą.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7734)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl