Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

27 sierpnia 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na III piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu z 1993 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 437 000 zł. Mieszkanie do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem. Sprzęt i meble choć używane są czyste, nieuszkodzone i wyglądają jak nowe. Mieszkanie także jest czyste i nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– balkon-loggia
– przedpokój

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, widne, jasne, a na dodatek przestrzenne. Mieszkanie z przynależną piwnicą oraz miejscem parkingowym na parkingu spółdzielczym (ogrodzony i zamykany). Znakomita lokalizacja – mieszkanie znajduje się w dobrej dzielnicy, obok szkoła z basenem, przedszkola, szkoła wyższa, sklepy, usługi. Do centrum miasta i na Starówkę ok. 2 km. Jednocześnie jest cicho, można wypoczywać przy otwartych oknach.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację (126-7602).

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl