Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

23 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 833 000 zł.

Mieszkanie 2-stronne o ekspozycji południowo-wschodniej oraz północno-zachodniej. Z tarasu mieszkania można obserwować prześliczne zachody słońca, a w nocy widać pięknie oświetloną dzielnicę. Mieszkanie składa się z: kuchni + salonu + 2 sypialni + łazienki + wc + garderoby + przedpokoju + tarasu.

Mieszkanie urządzone z wielką dbałością o szczegóły, z bardzo wysokiej jakości materiałów. Doskonały punkt pod względem komunikacyjnym – blisko do przystanków autobusowych i tramwajowych. Najbliższa okolica mieszkania to domy jednorodzinne, ogrody działkowe oraz pozostałe osiedla. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się park Powstańców Warszawy, a odrobinę dalej parki: Sowińskiego, przy ul Elekcyjnej (pieszy spacer ok 15 min), Park Górczewska z amfiteatrem (10 min rowerem) oraz Park Moczydło ze stawami. W pobliżu liczne sklepy spożywcze, pralnia, kosmetyczka i fryzjerstwo, apteka, dwie knajpki, przedszkola, żłobki, szkoła.

Mieszkanie wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym oraz piwnicą o powierzchni 6 m2. Wszystko oddzielnie płatne (25 tys. zł + 15 tys. zł). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8068)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl