Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

27 września 2016

na zdjęciu widok z salonu na aneks kuchenny w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 38,30 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 340 000 zł. Mieszkanie idealnie nadaje się dla młodej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie o bardzo nowoczesnym wnętrzu, świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek wydatków finansowych. Mieszkanie niezwykle jasne, widne, słoneczne (zachodnia wystawa okien) z widokiem na duże, zielone podwórze. Sam budynek prezentuje się również okazale. Rok temu został gruntownie odnowiony wraz z klatkami schodowymi. Przeprowadzono termomodernizację, wymianę wszystkich instalacji.

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – nieopodal tereny zielone, liczne nowe ścieżki rowerowe, aquapark oraz przystanki komunikacji miejskiej. Wkrótce także metra, na rok 2018 zaplanowano oddanie stacji Moczydło. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8117)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl