Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

28 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 388 000 zł.

Mieszkanie niezwykle widne, jasne, słoneczne. Ekspozycja okien – wschód i zachód.
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój

Mieszkanie przeszło remont, podczas którego poprawiono ściany i sufity, natomiast łazienka oraz kuchnia są do kapitalnego remontu, w łazience na ścianie jest nowa glazura. Mieszkanie z ogrzewaniem centralnym, miejskim, gaz i prąd, a także kablówka. Nowe okna PCV a także wymienione piony c.o., gazu, oraz wody. Mieszkanie w budynku ocieplonym i wentylowanym. Piwnica w cenie. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy wśród zieleni. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8140)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl