Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

9 października 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na XI piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 2013 roku, w Warszawie, w dzielnicy Wola za cenę 949 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– 2 łazienki
– kuchnia
– przedpokój

Mieszkanie niezwykle luksusowe, nowoczesne, wykończone przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów (włoski gres, deska berlinecka, wykładziny komfort). Mieszkanie z zainstalowaną klimatyzacją. Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja, jak i widoki, jaki roztaczają się z okien na centrum stolicy. Dodatkowo punkt jest znakomicie skomunikowany z centrum oraz pozostałymi dzielnicami miasta. Okolica idealnie rozwinięta pod względem infrastruktury – blisko lokale usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, placówki służby zdrowia, duże centra handlowe, parki, ścieżki rowerowe, baseny, siłownie, nowoczesne place zabaw, amfiteatr, sztuczna rzeka i wiele innych atrakcji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8258)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl