Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

7 października 2016

na zdjęciu wnętrze mieszkania w Warszawie na sprzedażWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na IV piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 1950 roku, w Warszawie, w dzielnicy Wola za cenę 394 000 zł.

Mieszkanie rozkładowe:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie przeszło kapitalny remont. W tym czasie wymienione wszystkie instalacje, podłogi, położono glazurę, terakotę, zakupiono nowe meble kuchenne w zabudowie. Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni 3 m2.

Największym atutem mieszkania jest jego doskonała lokalizacja – mieszkanie znajduje się bowiem blisko szeregu środków transportu jak autobus, tramwaj czy metro. Mieszkanie częściowo umeblowane, w mniejszym pokoju obszerna szafa w zabudowie. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8237)

Kontakt:
Tel. +668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl