Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

8 października 2016

zdjęcie prezentuje wnętrze warszawskiego mieszkania do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 mieszczące się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy w Warszawie, w dzielnicy Wola za cenę 460 000 zł. Mieszkanie świetnie nadaje się zarówno pod cele mieszkalne, jak i komercyjne (lokal usługowy, kancelaria notariusza, porady prawne, usługi medyczne etc.).

Najmocniejszym atutem mieszkania jest jego idealna lokalizacja – mieszkanie położone jest tuż przy nowobudowanej stacji metra oraz centrum handlowego. Ponadto blisko znajdują się przedszkola, szkoły, centrum handlowe, sklepy osiedlowe, dwa parki oraz wiele innych.

Mieszkanie z dużym potencjałem – ze wzgląd na stację metra mieszkanie ma duży potencjał na wzrost ceny oraz zainteresowanie deweloperów w niedalekiej przyszłości. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8245)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl