Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

11 października 2016

na zdjęciu luksusowe wnętrze mieszkania na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na XII piętrze, w 21-kondygnacyjnym wieżowcu, w Warszawie, w dzielnicy Wola za cenę 1 850 000 zł.

Dużą zaletą mieszkania jest piękna panorama miasta z widokiem na Pałac Kultury, która roztacza się z okien oraz tarasu. Ponadto mieszkanie znajduje się w niebywale prestiżowej lokalizacji – obok Hotel Hilton oraz Platinum Towers.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– przedpokój

Komfort użytkowania mieszkania podnosi klimatyzacja, zainstalowane ogrzewanie podłogowe w obydwu łazienkach, pomieszczenie gospodarcze, które może służyć jako pralnia, podwieszane sufity, grzejniki w salonie wpuszczone w podłogę itp.

Mieszkanie niezwykle luksusowe z usługami typu room service, concierge, serwis sprzątający, serwis prasowy, całodobowa ochrona. A jeżeli masz ochotę na filiżankę kawy na świeżym powietrzu lub chcesz po prostu posiedzieć na ławce w miłym miejscu przed Platinum Towers znajduje się piazza. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8278)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl