Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

15 października 2016

zdjęcie przedstawia duży pokój / salon w mieszkaniu w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone na parterze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w Warszawie, na Woli za cenę 229 500 zł. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem bądź dla siebie na cele mieszkalne (pokoje są nieprzechodnie).

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc

Mieszkanie o niedużym metrażu, ale wyjątkowo przemyślanie zaprojektowane. Mieszkanie niedawno przeszło generalny remont, w trakcie którego m.in. wymieniono podłogi oraz drzwi. Ekspozycja okien – zachodnia, dzięki czemu w mieszkaniu jest dużo słonecznego światła już od wczesnych godzin popołudniowych.

Mieszkanie znajduje się w spokojnej, cichej okolicy. Pod oknami trawnik o szerokości ok. 5 metrów. Dopiero za tym pasem zieleni wąski chodnik wzdłuż ogrodzenia parkingu społecznego. Wokół mieszkania mnóstwo zieleni. Przed budynkiem sporo bezpłatnych miejsc parkingowych. Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym – zaledwie 5 minut spacerem od planowanej na 2019 stacji Metro Księcia Janusza.

Bezpieczeństwa domowników strzegą kraty w oknach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe. Blok ma uregulowane grunty (jest księga wieczysta dla budynku i możliwość wyodrębnienia lokalu do osobnej księgi wieczystej). Czynsz i rachunki płacone regularnie (do zweryfikowania w spółdzielni/RWE). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8363)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl