Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

19 października 2016

na zdjęciu wnętrze mieszkania na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 73 m2 usytuowane na VIII piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w Warszawie, na Woli za cenę 499 000 zł.

Wysoki standardmieszkanie przeszło kapitalny remont w tym roku (2016). Na podłogach położono wysokiej jakości panele; w kuchni i łazience gres, łazienkę wykończono w nowoczesnym stylu. W mieszkaniu mamy funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie jasne i słoneczne – kuchnia i pokoje dobrze doświetlone dużymi oknami. Mieszkanie wraz z przynależną komórką w piwnicy. Mieszkanie ekonomiczne w eksploatacji – czynsz z zaliczkami wynosi zaledwie 720 zł. Budynek z cegły, ocieplony z czystą klatką schodową.

Bardzo atrakcyjna i poszukiwana na rynku lokalizacja – mieszkanie w modnej i prestiżowej okolicy z niepowtarzalnym klimatem. Dobry punkt komunikacyjny – tuż pod budynkiem przystanek komunikacji miejskiej. Wokół dużo zieleni (pobliski Moczydło daje możliwość wypoczynku i uprawiania sportu), a równocześnie z pełną infrastrukturą miejską (np. przedszkola, szkoły, w tym British School, opieka medyczna, supermarkety, fitness, siłownia i inne usługi) oraz bliskie sąsiedztwo ulicy Grzybowskiej z licznymi kawiarenkami i restauracjami (z szeroką ofertą kuchni europejskich i azjatyckich) czyni to miejsce bardzo wygodnym i atrakcyjnym do życia. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8367)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl