Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

25 października 2016

na zdjęciu fragment salonu z wyjściem na balkon oraz plan mieszkania do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 mieszczące się na VI piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w Warszawie, w dzielnicy Wola za cenę 360 000 zł.

Główną zaletą mieszkania jest jego lokalizacja, mieszkanie znajduje się w prestiżowej, atrakcyjnej lokalizacji, niespełna 4 km od Dworca Centralnego i 2 km od kompleksu biurowego na Woli. Z okien mieszkania rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta.

Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– korytarz
– balkon

Mieszkanie znajduje się w budynku, w którym na parterze mieszczą się lokale usługowe oraz dyskont znanej marki (wkrótce). Nieopodal tereny zielone (Park Moczydło), zewnętrzne baseny miejskie, place zabaw i ścieżki rowerowe. Ponadto mieszkanie zlokalizowane jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybki dojazd do centrum miasta, a w najbliższej przyszłości stacja metra Moczydło (w bezpośrednim sąsiedztwie budynku). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8147)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl