Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3151-1Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na IV piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1990 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 499 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

W pokojach na podłogach panele. Większy pokój salon półotwarty na kuchnię i przedpokój, z wyjściem na balkon, mniejszy pokój- sypialnia z szafą garderobianą i z drzwiami. Kuchnia z oknem (5,5 m2) półotwarta na salon. Wysokiej jakości zabudowa kuchenna na wymiar. Wysokiej jakości sprzęty: kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym, okap, zmywarka, lodówka. Na podłodze terakota. Łazienka (4,3m2) z wanną,umywalką, pralką, na ścianach glazura, na podłodze terakota. Armatura wysokiej jakości. Łazienka bardzo funkcjonalna, nowocześnie zaprojektowana.

WC (1,5 m2) z umywalką, na scianach glazura, na podłodze terakota. Przedpokój (6m2) z zabudowaną szafą. Na podłodze terakota. Mieszkanie znajduje się w okolicy nowej zabudowy, gdzie znajdują się liczne punkty usługowo rekreacyjne, m.in. fryzjer, punty usługowe, apteka, banki, szkoły, przedszkola. Blisko do Forut Wola i Wola Park, Ośrodka Sportu i Rekreacji Wola z basenem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w budynku mieszkalnym. Mieszkanie jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, przystanki autobusowe, tramwajowe (8, 10, 26, 27), niedługo II stacja metra. Dobry dojazd do Centrum, Plac Bankowy – metro i na uczelnie. Materiał i rok budynku: mieszany, koniec lat 90. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3151)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl