Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3189-1Na sprzedaż słoneczne, spokojne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone w idealnej lokalizacji, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 370 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Do lokalu przynależna jest również piwnica. Dostępne media: centralne ogrzewanie, instalacja wodno-kanalizacyjna, gaz, prąd. Mieszkanie znajduję się w idealnej lokalizacji. 7 minut autobusem do metra Ratusz Arsenał, 15 minut tramwajem do Centrum. Blisko C.H. Arkadia oraz C.H. Klif. W pobliżu dużo sklepów, szkół, przedszkoli, aptek itd. W całym budynku wymieniono rury wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie, kaloryfery, rury od gazu. W trzech pomieszczeniach wymieniono elektrykę i okna, w pokojach sztablaturę. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3189)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl