Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży na warszawskiej Woli za 420 000 złWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1953 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 420 000 zł.

Mieszkanie w dobrym standardzie – gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli (klepka dębowa, plastikowe okna, drzwi antywłamaniowe, glazura i terakota w łazience, kuchni i przedpokoju, kuchnia w zabudowie, lodówka, pralka). Ponadto mieszkanie bardzo czyste, świeżo po malowaniu, wysokie, rozkładowe:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie w zielonej, cichej okolicy, w pobliżu parki oraz tereny rekreacyjne. Mieszkanie relatywnie ekonomiczne w utrzymaniu, niski czynsz.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7451)

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl