Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3860-4Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Przytulne, atrakcyjne mieszkanie o pow. 55,61 położone na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1954 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 420 000 zł. Stare solidne budownictwo z cegły zapewnia przyjemny chłód latem i ciepło zimą. O otoczenie budynku dba prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa. Dziedziniec jest zielony i schludny. Powierzchnię mieszkania podzielono na ustawne pomieszczenia.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + gabinet + sypialnia + kuchnia + łazienka + wc + hol.

W pokojach i holu na podłodze ułożono parkiet dębowy. W łazience, kuchni i toalecie na podłodze jest terakota. Wszystkie okna w mieszkaniu są wymienione na okna z PCV. Lokal nie wymaga generalnego remontu. Orientacyjny czynsz miesięczny wynosi 560 zł. Do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska o powierzchni 4,0 m2. Istnieje również możliwość korzystania ze strychu, mieszkańcy zwyczajowo suszą tam pranie i trzymają przetwory zimą. Do Alei Jana Pawła II można dojść w 5 minut. Tramwajem lub pieszo można szybko dostać się do metra lub C.H. Arkadia. Tylko cztery przystanki tramwajowe do dworca Centralnego. W sąsiedztwie nie brakuje sklepów, restauracji i kawiarni, ale budynek jest położony z dala od zgiełku ulic. Serdeczne polecam. (126-3860)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl