Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

18 czerwca 2015

126-4287-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 279 000 zł. Mieszkanie wysokie, dwustronne, świetny rozkład, duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie wymaga remontu.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– przedpokój

– łazienka

Budynek z cegły, po termomodernizacji i remoncie klatek, tylko 3 piętra. W okolicy przeważa niska zabudowa, jest zielono i spokojnie, a jednocześnie blisko ul. Górczewskiej i Płockiej,co pozwala na dogodną komunikację z Centrum (autobusy: 109, 136, 171, 190, 520, N42) i bliskość Metra w przyszłości (planowana stacja Wolska). Zachęcam i zapraszam do obejrzenia! Zaproponuj swoją cenę. (126-4287)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 452

e-mail: d.dymczak@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl