Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4108-1Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 105 m2 położone na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 843 000 zł. W okolicy pełna infrastruktura centrum miasta, idealna dostępność do komunikacji miejskiej. Jest to doskonała oferta zarówno na własne cele mieszkalne jak również jako inwestycja pod wynajem. Obecny czynsz najmu 4 800 zł brutto (-media 1007zł ). Roczna opłata wieczystego użytkowania gruntu to tylko 374 zł. Trzy budynki mieszkalne z usługami i częścią biurową pomiędzy ulicami Anielewicza i Miłą stanowią zachodnią pierzeję ulicy. Zespół posiada dwa wewnętrzne pasaże handlowe, plac rekreacyjny z fontanną, dwie windy panoramiczne, wszystkie budynki od 10 – 16 kondygnacji, 7 pionów komunikacyjnych po 2 windy w każdym bezpośrednio połączonych z garażem podziemnym. Na piętrze tylko trzy mieszkania. Cały zespół osiedla Ostrowska charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, ciekawą, nowoczesną architekturą i rzeźbiarską formą budynków. Zespół jest dostępny dla osób niepełnosprawnych, posiada własną administrację, monitoring i jest chroniony. Mieszkanie jest w układzie niezależnym.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– 2 łazienki

– hall.

Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Mieszkanie trójstronne, zachód-południe-wschód, słoneczne, pięknie doświetlone światłem dziennym. Uwaga (!) okna mieszkania nie wychodzą na al. Jana Pawła II, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche, a widok z okien bardzo przyjemny na ładnie zagospodarowany dziedziniec i tereny zielone. Kuchnia jasna z oknem, w pełni umeblowana i wyposażona (lodówka z zamrażalnikiem, płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, wyciąg). Obie łazienki w ładnych płytkach, jedna z wanną, druga z kabiną prysznicową. Na podłogach w pokoju dziennym, kuchni i hallu gres wysokiej jakości, natomiast w obu sypialniach panele wysokiej klasy. W hallu duża i pojemna dwuskrzydłowa szafa w zabudowie z lustrami na całej powierzchni. Pokoje są obecnie umeblowane, lokal może zostać przekazany pusty. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość, księga wieczysta bez obciążeń. Możliwość zakupienia lokalu wraz z miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej- płatne dodatkowo 30 000 zł. Cena lokalu tylko 7 998 PLN/m2 z całym wyposażeniem. (126-4108)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl