Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Stitched PanoramaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,35 m2 położone na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1969 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 269 000 zł. Mieszkanie ciche i rozkładowe. Duży balkon z zejściem do ogrodu. Blok z cegły bez piecyków.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka

Mieszkanie z piwnicą. Z balkonu bezpośrednio jest zejście do ogrodu użytkowanego wyłącznie przez właściciela lokalu. Ogród odgrodzony od chodnika płotem. Mieszkanie w stanie do odświeżenia. Wymieniono wszystkie instalacje w tym elektryczną. Nowe okna i parapety. Na ścianach gładź, a na podłodze klepka dębowa w dobrym stanie. Budynek w bardzo dobrym stanie techniczny. Wymieniono wszystkie instalacje na korytarzach. Ocieplony z nową elewacja. Trwa remont klatek schodowych. Trzecia linia zabudowy od głównych ulic (Obozowej i Płockiej). Mieszkanie bardzo ciche, a równocześnie blisko komunikacji. Serdecznie polecam. (126-4676)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl