Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia fragment salonu w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 usytuowane na IX piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu z 1969 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 286 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z wystawą okien na zachód. Mieszkanie z przynależną piwnicą (2,5 mkw). Wokół budynku dużo miejsc parkingowych. Dobra lokalizacja – mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (liczna tramwaje i autobusy), w cichej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni (Park Sowińskiego, Szymańskiego, baseny, Moczydło). Nieopodal będzie znajdować się przystanek nowej linii metra. (126-6510)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl