Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 5-kondygnacyjnej, przedwojennej kamienicy z 1939 roku w Warszawie, na Woli za cenę 355 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

W ostatnich latach budynek przeszedł szereg remontów i modernizacji, w trakcie których wymieniono instalacje: woda ciepła i zimna, kanalizację, ogrzewanie c.o., wyremontowano dach, elewację (ocieplenie ścian), jest nowy balkon (od podwórza, mały). Samo mieszkanie przeszło remont ok. 10 lat temu. Dzisiaj wymaga odświeżenia i małego odremontowania.

Jeden pokój znajduje się od strony ulicy, więc jest głośniejszy, drugi ma okna wychodzące na podwórko – jest cichszy i lepiej doświetlony. Mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – blisko do centrum, a komunikacja w chwili obecnej bardzo dobra. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8522)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl