Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia mieszkanie do sprzedaży w Warszawie w dzielnicy WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 990 000 zł. Mieszkanie w kameralnym apartamentowcu.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu:
– hol
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– balkon

Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie – drzwi wejściowe Dierre, kuchnia i łazienka wykończone kamieniem, meble robione na zamówienie, parkiet ze sprowadzanego drewna egzotycznego. W cenie sprzedaży jest również zawarte miejsce parkingowe w podziemnym, dwukondygnacyjnym garażu.

Przy budowie i wykańczaniu mieszkanie korzystano wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Połączenie materiałów naturalnych – takich jak kamień i drewno – z nowoczesnymi – takimi jak szkło i stal – pozwoliło nadać budynkowi reprezentacyjny styl i uczynić go przykuwającą oko ekskluzywną rezydencją.

Mieszkanie jest doskonale położone – z jednej strony oaza spokoju, z dala od hałasu i zgiełku ulic, pośród zieleni, z drugiej zaś samo centrum stolicy – z doskonałym dostępem do różnych miejskich atrakcji: kin, teatrów, kawiarni i restauracji. Lokalizacja Rezydencji Białej łączy zalety wielkomiejskiego flairu i nowoczesnego podejścia do aranżacji przestrzeni mieszkalnych uwzględniającego potrzebę odpoczynku. (126-6498)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl