Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie - WolaWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 275 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– balkonu
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie z piwnicą (ok. 4 m2). Budynek zbudowany w latach 70-tych. Ocieplony. Podłoga PCV. Wszystkie instalacje hydrauliczne wymienione na nowe. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, w okolicy bardzo dużo zieleni, szkoły, przedszkola, markety, a w niedalekiej przyszłości stacja metra. Mieszkanie wymaga remontu. Nie jest również obciążone hipoteką ani żadnymi innymi obciążeniami finansowymi.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7450)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl