Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 usytuowane na III piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 781 000 zł. Mieszkanie z klimatyzacją. Mieszkanie umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie świetnie nadaje się również pod inwestycję (wynajem).

Rozkład pokoi:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– hol
– łazienka
– loggia

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie (deska barlinecka, kamień włoski, wysokiej jakości sprzęt AGD). W sypialni głównej i w przedpokoju zamontowane są szafy wnękowe. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Mieszkanie świetnie zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla, w sąsiedztwie Centrum biznesowego ul. Grzybowskiej oraz stacji metro Rondo Daszyńskiego. Jego doskonała lokalizacja umożliwia szybkie i łatwe połączenie z wszystkimi Dzielnicami Warszawy. (126-7736)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl