Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Wola

12 grudnia 2014

126-2838-5Do sprzedaży ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1938 roku, w dzielnicy Wola, w Warszawie za cenę 679 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

2 balkony

W mieszkaniu położony parkiet przemysłowy merbau. W jednej z sypialni zachowany przedwojenny parkiet, po renowacji. Mieszkanie do zamieszkania. W mieszkaniu w 2009 r. przeprowadzony gruntowny remont, wymienione instalacje (elektryczna, CO, CWU), wyprowadzone instalacje do kina domowego. Mieszkanie położone na Nowolipkach (Wola), doskonała lokaliacja, świetne połączenie z centrum, bogata infrastruktura (szkoły, przedszkoa, żłobek, apteka, sklepy, obiekty kulturalne i gastronomiczne). Mimo położenia w tak atrakcyjnym komunikacyjnie miejscu mieszkanie jest ciche – z jednej strony okna wychodzą na osiedlową, jednokierunkową ulicę oraz skwer z kasztanowcami, z drugiej strony przestronne, zielone podwórze). W cenę mieszkania wliczona jest zabudowa meblowa w postaci dużej szafy w sypialni, szafy wnękowej w przedpokoju, zabudowy kuchennej oraz łazienkowej. Istnieje możliwość odkupienia od właściciela niektórych mebli z części dziennej mieszkania. Do mieszkania przynależy piwnica. Serdecznie polecam i zapraszam. (126-2838)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl