Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4875-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na V piętrze w 15-kondygnacyjnym wieżowcu z 2008 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 390 000 zł. Mieszkanie jasne, ciche i przestronne.

Rozkład pokoi:

salon

– aneks kuchenny

– łazienka

– przedpokój

– pokój

Istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni (w. załączonego planu mieszkania). Orientacja mieszkania wg. stron świata to Południe ( okno kuchenne z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, centrum) oraz Południe-Zachód (okna pokoje, Powązki, Trasa Toruńska , Bielany). Mieszkanie jest ciche (trasa znajduje się w tunelu dźwiękochłonnym), dobrze doświetlone, oraz bardzo ciepłe. Znajduje się na piętrze pośrednim. Niski czynsz 350 zł z funduszem remontowym i zaliczką na media. Nowe budownictwo 2008r, wysoki standard obiektu tylko trzy mieszkania na piętrze z dwoma windami, ochrona, wideofon, drzwi antywłamaniowe, drewniana stolarka). W okolicy znajduje się pętla tramwajowa oraz autobusowa, a przed budynkiem przystanek autobusowy do stacji metra pl. Wilsona (5min). W najbliższym sąsiedztwie poza parkiem jest także ośrodek OSIR z basenem, skateparkiem, a zimą lodowiskiem. Na terenie budynku znajduje się sklep spożywczy Carrefour Expres oraz Cukiernia z kawiarnią. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-4875)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl