Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia wnętrze salonu w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Tanie mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na X piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku z 1965 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 325 000 zł. Mieszkanie 250 m od stacji metra Marymont.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Mieszkanie zostało 5 lat temu wyremontowane – nowa instalacja elektryczna, nowe kaloryfery, podłoga (panele), łazienka, kuchnia wraz z wyposażeniem (meble, lodówka, kuchenka). Można się wprowadzić bez ponoszenia nakładów finansowych – meble i wyposażenie zawarte są w cenie. Do mieszkania przynależy niewielka piwnica. Cicha i spokojna okolica, blok graniczy z parkiem Sady Żoliborskie. W pobliżu pełna infrastruktura (sklepy, edukacja, bazarek, banki, itp) i dostęp do komunikacji (5 min do Metra Marymont i wielu linii tramwajowych i autobusowych). Prężnie działająca administracja (WSM). Własność hipoteczna (Księga Wieczysta bez obciążeń). (126-5883)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl