Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na aneks kuchenny w mieszkaniuWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 67,50 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1938 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 708 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:
salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– korytarz
– łazienka
– balkon

Mieszkanie w zimie ciepłe, w upały trzymające chłód. Duży, galeriowy balkon wejściowy (dzielony z jednymi sąsiadami, przy czym mieszkanie jest końcowe). W mieszkaniu odnowione i pomalowane na biało ściany i sufity, na podłodze parkiet (jesion) do przecyklinowania i lakierowania. Wszystkie instalacje wymienione i sprawne. Okna PVC z nawiewnikami w każdym pokoju i kuchni, parapety z konglomeratu.

Doskonała lokalizacja (przy pl. Inwalidów/al.Wojska Polskiego) Bardzo blisko tramwaje, metro, autobusy. Bardzo piękna , zielona okolica, bardzo fajne widoki z okien. W pobliżu mnóstwo cichych kafejek i restauracji. Blisko CH Arkadia. Budynek ocieplony, nowa elewacja, po wymianach instalacji, wykonany remont dachów, balkonów. (126-6118)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl