Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3202-4Do sprzedaży słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie powierzchni 48 m2 położone na X piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 350 000 zł. Mieszkanie ustawne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Rozkład pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka.

Wejście do bloku na domofon, dodatkowo zabezpieczenie kratą na piętrze. Nowe windy oraz wyremontowany podjazd dla wózków. Do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe płatne co miesiąc dodatkowo ok. 35 zł do czynszu. Czynsz przy 3 osobach wynosi miesięcznie ok. 550 zł. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Galeria Żoliborz (Simply Market, apteka, bankomat, fryzjer, Pepco, prywatny żłobek i bawialnia dla dzieci, szkoła angielskiego, szkoła tańca, siłownia i fitness, barek, inne sklepy i usługi). W pobliżu: ogrodzony plac zabaw, tereny zielone ze stawami (górka, boisko, siłownia pod chmurką), żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, Park Sady Żoliborskie, stomatolog, weterynarz. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3202)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl