Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, widok na duży pokójWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone w 2-kondygnacyjnej kamienicy z lat 30-tych, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 305 000 zł. Kamienica w bezpośrednim sąsiedztwie Teatru Komedia. Piękna, zielona okolica z zachowanym charakterem Starego Żoliborza. Jednocześnie dwa kroki do Placu Wilsona i stacji metra. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania Park Żywiciela czy urocze kawiarenki.

Budynek gruntownie i gustownie wyremontowany. Piękna elewacja wykonana pod nadzorem konserwatora. W kamienicy wymienione instalacje. Okna (wysoki parter) wychodzą na wewnętrzny dziedziniec który również był wyremontowany i jest zadbany (grafitowa kostka, zieleń, drzewa, ławeczki). Wstęp na dziedziniec przez zamkniętą furtkę (domofon).

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do generalnego remontu. Do wymiany instalacje, okna, grzejniki, ściany itp. Możliwość własnej aranżacji – w kuchni możliwość zrobienia osobnej sypialni a w salonie aneksu (w odpowiednim miejscu są kanały wentylacyjne i media). Mieszkanie z dużą piwnicą. (126-6137)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl