Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia nowoczesny salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1976 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 460 000 zł. Mieszkanie ciche, jasne i przestronne. Idealny punkt komunikacyjny 5 min metro i przystanki autobusowe oraz tramwajowe

Rozmieszczenie pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie 2 lata temu przeszło remont łazienki i wc. W przedpokoju duża szafa. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z ekspozycją okien na płd-wsch (duży pokój i mniejszy) i płn-zach (średni pokój). Duży pokój z małym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe strzeżone. Mieszkanie posiada również duże możliwości architektoniczne.

Świetna lokalizacja – nieopodal żłobek, 3 przedszkola, szkoła oraz teatr komedia. Mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe, okna drewniane, kanalizacja i centralne ogrzewanie wymienione. (126-6412)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl