Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż na warszawskim ŻoliborzuWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 34,50 m2 usytuowane na XVII piętrze, w 17-kondygnacyjnym wieżowcu z 1970 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 340 000 zł. Mieszkanie przestronne.

Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– komórka lokatorska

Możliwością wynajęcia garażu pod blokiem (dodatkowy koszt 300 zł/m-c). Mieszkanie ulokowane jest na ostatnim piętrze. Do mieszkania dowiezie nas jedna z 3 wind znajdujących się w bloku. Jest to także skrajne mieszkanie więc nie musimy martwić się tupiącymi nad głową sąsiadami.

Mieszkanie jest jasne, pełne słońca, gdy te wpada do kuchni o poranku a wieczorem zachwyca pięknym zachodem na wysokości Chomiczówki. Widoki z okien faktycznie należą do tych lepszych w okolicy. No i ten park! Pod blokiem mamy do dyspozycji ogromne tereny zielone z trasami rowerowymi, ścieżkami dla biegaczy, kanałkiem dla kajakarzy oraz drugi, mniejszy park Żeromskiego oferujący odwiedzającym kawiarnie czy place zabaw.

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji – pod blokiem zatrzymują się autobusy 185, 114 a 800 metrów dalej, na placu Wilsona mamy już do dyspozycji metro oraz całą gamę komunikacji miejskiej. Nieopodal mamy duży plac parkingowy na którym możemy bez obaw zostawiać samochód na noc a jeśli poszukujemy lepszego miejsca, oferuję wynajem garażu 50 m od bloku w cenie 300 zł/mc.

Plusem mieszkania jest widna kuchnia, rzadkość w tych blokach. Kuchnia w zabudowie, w pełni wyposażona w cenie mieszkania. Mieszkanie oferuję z umeblowaniem. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy zdecydują się na zakup mieszkania pod wynajem. Tych, którzy kupują mieszkanie dla siebie, przekona fakt, że w mieszkaniu nie trzeba wiele wysiłku, by zmienić je pod siebie. Można wyburzyć wszystkie ścianki i stworzyć studio z aneksem kuchennym. Można wyburzyć samą ściankę oddzielającą kuchnię od salonu i uzyskać 2 pokoje aneks. Można też wprowadzić się do gotowego mieszkania i cieszyć się z mieszkania w najlepszej części Żoliborza.

Nieopodal mieszkania znajdują się: Centrum Olimpijskie, Metro Plac Wilsona, C.H. Arkadia, Kępa Potocka, Wisłostrada, Trasa AK, Most Północny, Cytadela, ZKS Marymont, liczne knajpy i lokale usługowe i wiele wiele innych! (126-6497)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl