Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze luksusowego mieszkania na sprzedaż w  Warszawie za 414 400 złWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 w Warszawie na Żoliborzu za 414 400 zł. Mieszkanie liczy 56 metrów kwadratowych. Mieszkanie usytuowane na III piętrze. Lokalizacja mieszkania w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. Blok został wybudowany w 1966 roku i w tym samym roku w architektonicznym konkursie otrzymał I nagrodę w konkursie Mister Warszawy.

Mieszkanie słoneczne, duże przy ul. Przasnyskiej.
Rozmieszczenie pokoi wygląda następująco:
– 3 pokoje
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w pełni rozkładowe – do każdego pomieszczenia oddzielne wejście z przedpokoju. Na podłodze w pokojach i przedpokoju mozaika; łazienka po remoncie – reszta mieszkania do remontu łącznie z wymianą okien i do własnej aranżacji.

Mieszkanie z piwnicą. Woda zimna i ciepła, gaz oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Infrastruktura osiedla jest dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży (place zabaw, przedszkola państwowe, szkoła podstawowa). W bezpośredniej bliskości znajdują się: przychodnia zdrowia, apteki, biblioteka, supermarket Simple oraz liczne sklepy osiedlowe (w tym na dole w bloku sklep spożywczy).

Mieszkanie świetnie położone pod względem komunikacyjnym – 1,5 km od zachodniej obwodnicy S8, 1,7 km od stacji metra Plac Wilsona, 1,5 km od stacji metra Marymont, 500 m od przystanku tramwajowego przy ul. Broniewskiego, 200 m od przystanku autobusowego przy ul. Krasińskiego. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3629)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl