Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salon i aneks kuchenny w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie na ŻoliborzuWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 35,60 m2 na sprzedaż w Warszawie, na Żoliborzu za cenę 348 000 zł. Mieszkanie komfortowe, położone na I piętrze. Mieszkanie jest zupełnie nowe, jeszcze nie oddane do użytkowania, a więc w stanie developerskim. Załączone zdjęcie to projekt urządzenia mieszkania, możliwy do odstąpienia gratis wraz z mieszkaniem.

Budynek jest obecnie wykańczany przez developera, planowany termin zakończenia prac budowlanych to IV kwartał 2016 roku. Budynek już stoi i jest gotowy z zewnątrz, można go obejrzeć.
Mieszkanie składa się z: salonu + sypialni + aneksu kuchennego + łazienki + przedpokoju + balkonu.

Mieszkanie bardzo funkcjonalne dzięki optymalnej powierzchni łazienki oraz niedużemu hallowi. Dodatkowo, mieszkanie posiada duży balkon (11,5 m2) z widokiem na zieloną część osiedla.

Sprzedaż cesji i przeniesienie praw własności na Kupującego. Ofertę tą cechują doskonałe warunki zakupu, które nie są standardowo dostępne przy zakupie od dewelopera. Płatność w bardzo dogodnych transzach. Teraz płacicie Państwo ~73 000 zł, resztę po odbiorze kluczy.

Mieszkanie opcjonalnie do sprzedaży z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą komórą lokatorską przylegającą do miejsca postojowego. Płatne dodatkowo odpowiednio 33 000 zł i 12 000 zł – płatność również w dwóch atrakcyjnych ratach. Zakup miejsca i komórki jest nieobowiązkowy.

Doskonała lokalizacja – mieszkanie w centrum Warszawy: doskonała komunikacja: 600 m do metra Dworzec Gdański, 2 min pieszo do linii tramwajowej, Bliskość Centrum Handlowego Arkadia, Dobrze rozwinięte usługi – w pobliżu dużo restauracji, winiarnia, salony wnętrzarskie, fryzjer itd. (126-6628)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl