Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Warszawa - Centrum, mieszkanie na sprzedaż, widok na salonWarszawa, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 25 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 320 000 zł.

Klatka schodowa chroniona, zamykana. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji – blisko do metra Dworzec Gdański (5 minut), blisko parki : piękny park przy Cytadeli, niemal krok nad Wisłę gdzie piękne pasaże spacerowe, mnóstwo ścieżek rowerowych, krótki, bezpieczny dojazd samochodem do Wisłostrady, Carrefour, kiosk warzywny w bloku obok, w bliskiej odległości przedszkola i szkoły.

Rozkład pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie zaaranżowane zgodnie z projektem architekta wnętrz. Obecnie do niewielkiego odświeżenia. Kuchnia i łazienka gustownie wyposażone. Okna PCV. Dwie głębokie na wysokość pokoju wbudowane szafy z czterema lustrami, wielkie lustra optycznie powiększają całe mieszkanie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Niewielki czynsz ok. 200 zł – praktycznie cały zwrot za ogrzewanie (mierniki ciepła – kaloryfer praktycznie wyłączony). Balkon wychodzi na skwer. Uregulowana własność notarialna (księga wieczysta). Jeden właściciel. (126-6755)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl