Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie, w dzielnicy ŻoliborzWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na III piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 458 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie bardzo widne dzięki wysokim drewnianym oknom. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje mieszkania. Mieszkanie świetnie zlokalizowane, na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Bliskość Centrum Handlowego Arkadia, linii Metra – przystanek Dworzec Gdański oraz linii tramwajowej. Metro oraz aleja Jana Pawła II z licznymi połączeniami komunikacyjnymi zapewniają dogodny dojazd w każde, nawet najbardziej odległe miejsce stolicy. Dzięki usytuowaniu tuż przy linii metra, inwestycja w śródmieściu nigdy nie straci na wartości, niezależnie od koniunktury rynku.

Mieszkanie na osiedlu wyposażonym w system monitoringu, który daje mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. (126-6896)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl