Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, na ŻoliborzuWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 49,50 m2 usytuowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 435 000 zł. Mieszkanie rozkładowe, 2-stronne, zadbane, czyste oraz gotowe do zamieszkania. Mieszkanie w niskim budynku z cegły. Wysokość – 2,60 m.

Rozkład pokoi:
– salon
– loggia
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie z przypisaną piwnicą. Mieszkanie z niskim czynszem. Budynek zadbany, po remontach. Teren ogrodzony, zagospodarowany zielenią i placem zabaw. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – okolica z pełną infrastrukturą, w pobliżu metro i komunikacja miejska. W cenie mieszkania pełne umeblowanie. Zapraszam do negocjacji. (126-7127)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 692 345 925
e-mail: m.wisniewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl