Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze salonu z kominkiem w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy ŻoliborzWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1961 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 377 400 zł.

Doskonała lokalizacja – mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej okolicy, na pograniczu Żoliborza i Centrum. Mieszkanie z wystawą okien wschód – południe. Mieszkanie jest chłodne latem, a jasne zimą. Zawdzięcza to swojemu położeniu względem innych obiektów i zieleni. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską o powierzchni około 2 m2.

Kilka lat temu mieszkanie przeszło kapitalny remont, podczas którego położono panele na podłogach, wstawiono okna Salamander, na ścianach położono gładź gipsową, podwieszono zabudowy oraz sufity, rozdzielono instalację elektryczną rozdzielona na 2 obwody, wymienione grzejniki na nowe, stalowe i bardziej wydajne. Bezpieczeństwa mieszkańców strzegą podwójne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Cena nie zawiera wyposażenia lokalu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7462)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl