Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na III piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1978 roku, w dzielnicy Żoliborz / Bielany, w Warszawie za cenę 425 000 zł. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny z małym dzieckiem lub osób starszych – nie ma potrzeby pokonywania schodów, duże windy.

Mieszkanie estetycznie wykończone, słoneczne, widne, jasne.
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie znakomicie rozplanowane, o funkcjonalnym rozkładzie: bliżej drzwi wejściowych salon i kuchnia, w głębi mieszkania sypialnie, łazienka i wc. Z okien widok na zadrzewiony skwer. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w 2011 roku, w trakcie którego wymienione okna, parapety (kamienne, głębokie) drzwi wejściowe (Gerda) i wewnętrzne, instalacje, na ścianach położona gładź, łazienka i kuchnia po dodatkowym remoncie w 2015 roku, dodatkowo mieszkanie odświeżone w ostatnim czasie. W przedpokoju dwa duże pawlacze i szafa wnękowa. Na podłodze parkiet dębowy, w salonie – bukowy, w łazience, wc i kuchni – gres.

Mieszkanie z przynależną piwnicą i możliwością wynajęcia pomieszczenia gospodarczego oraz korzystania z rowerowni. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – wokół doskonała infrastruktura, liczne punkty usługowe, gastronomia, sklepy, szkoły, przedszkola i żłobki, uczelnie, przychodnia. Na ukończeniu lokalne centrum handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny rekreacyjne (Lasek Bielański, Kępa Potocka), liczne place zabaw dla dzieci. Na osiedlu dużo zieleni. Miejsca postojowe, parking strzeżony.

Mieszkanie z księgą wieczystą. Mieszkanie do sprzedaży z opcją pozostawienia wyposażenia (do uzgodnienia). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7751)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl