Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze apartamentowca w Warszawie, w którym znajduje się oferowane mieszkanie na sprzedażWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 247 m2 (4 pokoje) usytuowane na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, w dzielnicy Żoliborz, w Warszawie za cenę 3 213 000 zł. Mieszkanie z ogrodem.

Mieszkanie z ekspozycją okiem na wszystkie cztery strony świata. Ładny widok na kościół St. Kostki i park.
Rozkład pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój

Mieszkanie znajduje się w budynku, którego architektura nawiązuje do najlepszych wzorców modernizmu międzywojennego, a zastosowane rozwiązania funkcjonalne techniczne i materiały wykończeniowe (kamień drewno) nie mają równych na rynku warszawskim. W budynku mieści się basen z kaskadą i przeciwprądem, przeszklona sauna , w pełni wyposażona siłownia, stacja uzdatniania wody i przestronny garaż na 12 samochodów.

Nad bezpieczeństwem domowników czuwa tutaj nowoczesny system kamer i alarmów z monitoringiem oraz zaawansowany technologicznie system antywłamaniowy. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8086)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl